Genel Bankacılık Kitapları Podcast Olarak Yayında

24 Temmuz 2020 CumaNOT: Bu içeriğe cep telefonunuzdan kolaylıkla ulaşmak için lütfen aşağıdaki QR kodu telefonunuza okutunuz.


TEMEL HUKUK
Temel Hukuk kitabını indirebilmek için aşağıdaki linklere sağ tıkladıktan sonra "Bağlantıyı/Hedefi Farklı Kaydet"e tıklayınız. Bu sayfa banka dışından da erişime açıktır. Podcast'leri kişisel bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza da indirebilirsiniz.


BANKACILIK
Bankacılık kitabını indirebilmek için aşağıdaki linklere sağ tıkladıktan sonra "Bağlantıyı/Hedefi Farklı Kaydet"e tıklayınız. Bu sayfa banka dışından da erişime açıktır. Podcast'leri kişisel bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza da indirebilirsiniz.


KREDİLER
Krediler kitabını indirebilmek için aşağıdaki linklere sağ tıkladıktan sonra "Bağlantıyı/Hedefi Farklı Kaydet"e tıklayınız. Bu sayfa banka dışından da erişime açıktır. Podcast'leri kişisel bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza da indirebilirsiniz.

TEMEL EKONOMİ
Temel Ekonomi kitabını indirebilmek için aşağıdaki linklere sağ tıkladıktan sonra "Bağlantıyı/Hedefi Farklı Kaydet"e tıklayınız. Bu sayfa banka dışından da erişime açıktır. Podcast'leri kişisel bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza da indirebilirsiniz.


TEMEL MUHASEBE
Temel Muhasebe kitabını indirebilmek için aşağıdaki linklere sağ tıkladıktan sonra "Bağlantıyı/Hedefi Farklı Kaydet"e tıklayınız. Bu sayfa banka dışından da erişime açıktır. Podcast'leri kişisel bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza da indirebilirsiniz.
Okunma Sayısı: 16387 Diğer Haberler