UYS 2019 HAZIRLIK EĞİTİMLERİ HALK AKADEMİ'DE!

9 Ağustos 2019 Cuma


19 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Unvanda Yükselme Sınavı’na hazırlanabileceğiniz ek kaynaklara ve konu ile ilgili detay bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Önemli Notlar
- Halkakademi’ye dışardan erişim açılmış olup, eğitimlere iş yeri dışından da erişim sağlanabilecektir.
- E-eğitimlerin tamamı mobil uyumlu olmadığından iş yeri dışından erişimlerinizi PC'den sağlamanız önerilir. https://halkakademi.halkbank.com.tr linkine banka dışından iş bilgisayar açılış kullanıcı kodunuz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.
- Etkileşimli ve video eğitimlerden oluşan UYS 2019 Eğitim Paketi tüm hedef kitle için aynı olacak, Halkakademi’de tek bir koleksiyon üzerinden erişilebilecektir. Koleksiyona ulaşmak için tıklayınız.
- Tüm eğitim materyalleri sınava hazırlığınıza yardımcı olmak amacıyla çalışanlara sunulmaktadır. Sınav kapsamı bu eğitimlerle sınırlı olmadığı gibi, soruların bu kaynaklara referanslı olarak sorulacağı taahhüdü de bulunmamaktadır.
- Hazırlık dokümanlarına ve sınava ilişkin tüm soru ve sorunlar Halkakademi.UYS2019@halkbank.com.tr mail adresine iletilmelidir.
- Eğitimlerin yazılı (pdf) versiyonları eğitim ekine yüklenmiş olup güncellik açısından e-eğitimlerin takip edilmesi önerilir.
Dokümanlar eğitim ekinde aşağıdaki şekilde görüntülenebilecektir.Bilgilerinizi rica ederiz.


Saygılarımızla,

HALK AKADEMİ DAİRE BAŞKANLIĞI
Okunma Sayısı: 180207 Diğer Slider